Kde se najíst ?

PIZZA

Na penzion si můžete nechat dovézt pizzu od firmy Pizza Bany z jejích www.pizzabany.cz. Při objednávce udávejte naši adresu Janov 471 – proti poště .

BURGRY

Nejlepší hamburgry v Jablonci připravují a i rozvážejí v Q Burger baru na Horním náměstí. Objednávejte na www.qburgerbar.cz a protože jsou velmi oblíbení tak počítejte s 50 – 60 minutami.

 

S POSEZENÍM

Restaurací je v okolí povícero. Nejbližší s jídlem je restaurace Na Rozcestí ( 150 m). Přes den hotovky, večer minutky. Klasická česká kuchyně. Možnost si dojednat snídaně i polopenzi.

Restauraci s o řád vyšší úrovní ( a o řád vyššími cenami) najdete v hotelu Epocha ( 200 m) . Jídla mezinárodní i české kuchyně. V poledne nabídkové menu.

Z hospůdek v okolí je velmi zajímavá hospůdka Driketa pod jižní stranou Severáku ( 2 km). Skvělá kuchyň ze stálého jídelníčku a denně příležitostní menu. Hospůdka je malá a dobrá je tudíž rezervace u manželů Tylových na 723 586 234 nebo 602 427 613.

O kilometr dále pod severním svahem Severáku je krásně zrekonstruovaná chata Arnika, která je především zázemím sjezdovek. Rovněž v tom místě je i stánek s občerstvením.

O ještě půl kilometr dále je typická horská hospoda Heidi  s klasickou hotovkovou kuchyní.

Několik restaurací je i v blízkém Bedřichově ( 3 km), kde za pozornost stojí perfektní kuchyň rodinné restaurace U Smutných. Pro velký zájem rovněž doporučuji rezervaci na 723 489 766.

Rovněž vyhledávanou hospodou  je restaurace U Toníčka v Horním Maxově ( 6 km ) kam bych taky doporučoval rezervaci 483 300 716.

V případě jízdy do Liberce přes východní část Jablonce je určitě dobré pojíst v motorestu H+H rodiny Huškových, ul.Československé armády 7, který je oblíbeným typem pro oběd o čemž svědčí denně zaplněné velké parkoviště. Ale i večer nabízí skutečně kvalitní jídla z minutkového menu.

A pokud preferujete domácí stravování tak je Vám k dispozici Váš kuchyňský kout a potraviny v místní samoobsluze pana Ha Hai Nam naproti restauraci Na Rozcestí ( 150 m) otevřené 7x týdně od 7 do 19 hod. Mimo výsekového masa má všechno co je třeba k vaření ( i pití).

Dobrou chuť Vám přeje Penzion Apartmán Janov

 

 

 


 www.infojanov.cz,       e-mail: baboon@baboon.cz ,

Petr Pavienský tel.: 608 963 558,  Marika Pavienská tel.: 777 302 064


Apartmán penzion Janov v Janově nad Nisou hodnocení